Zobacz pojedynczy post
stary 21-02-2008, 23:20   #38
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 40

Posty: 4,622
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JokeY Pokaż post
Wstajesz rano - Włączasz bota idziesz do szkoły . Przychodzisz +150k expa. Przychodzisz ze szkoły , kumple wołają na pole? Idziesz bot on.
Przychodzisz +50k expa.
Więc co wolisz siedzieć 12h żeby wbić 200k expa czy iść na pole , pozajmować sie czymś w rl a exp i tak leci..?
Wogole przestan sie logowac oprocz sytuacji gdy musisz wyjsc z templa, zarzuc bota i niech sam sobie wbije top1 highscores.

To prawie jak pilka nozna robotow. Po co grac jesli sie na dobra sprawie nie gra ?

Cytuj:
Pomyśl,że z tej gry jest spora kasa sprzedając konta,czy przedmioty na allegro i właśnie to przyciąga nowych boterów.
Jesli ktos kupuje wyexpione konto, to najpewniej po to zeby samemu wybocic jak najwiecej, co w prostej linii oznacza ze chce grac tylko mu sie nie chce wkladac w to wysilku. Doprowadzenie do tego to jedna z glownych porazek Cipsoftu, ktory stworzyl "gre w granie jak najdluzej" a nie "jak najlepiej". W takim WoWie ograniczenie levelowe powoduje, ze botowac sie nie oplaca bo dojscie do levelu gwarantujacego realny rozwoj postaci zajmuje sladowo krotko w porownaniu z pozniejszym odkrywaniem sekretow gry, stad brak kultu expa ( nawet speedlevellerzy sa traktowani bardziej jak ludzie ktorzy doprowadzaja jakis element gry do perfekcji niz jak gwiazdy z duza iloscia expa wbijana na godzine ) i znacznie zdrowszy gameplay.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monolit Pokaż post
Odpierdolcie się w końcu od ortografii. Nie każdy jest w tym mistrzem. Skoro da się przeczytać to przestańcie do k***y nędzy robić aferę.
regulamin forum przewiduje kary za posty "wyjatkowo nieortograficzne", takze w tym momencie od mojego widzimisie zalezy to czy on dostanie perma bana ( polaczonego z natychmiastowa kasacja tematu ) za zaslanianie sie papierkami i nie czytanie regulaminu ( bo zdaje sie przy zakladaniu konta potwierdza, ze zna regulamin ) czy tegoz bana nie dostanie, a jesli dostanie to jestem w pelni usprawiedliwiony.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem