Zobacz pojedynczy post
stary 28-02-2008, 21:41   #48
Krukson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xaziela
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 353
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neo_Matrix Pokaż post
1. Neo_Matrix

2. 20

3. Język anglielski zaawansowany <Matura 4+> <Studia w trakcie>

4. Podstawy Niemieckiego...

5. Języki programowania to kwestia czasu i chęci do nauki... jestem pewien że w razie kompromisu nauka nie zajęłaby mi dużo czasu

6. W tibie gram ponad 2 lata, Ile dziennie ile tygodniowo... trudno powiedzieć, zależy od dnia i chęci "weny" na granie, ale przeważnie dość sporo.

7. Mój aktualny Account urzywam nie cały rok z przerwami:
Neo'Skys oraz Nestrofera wiele acc także przekazałem w ręce nowych graczy o podobnych osiąnieciach.

8. Jak w przypadku programowania tak i w tworzeniu stron internetowych mógłbym poświęcić troche czasu na nauke.

9. Korzystam z tibia.pl od ponad 2 lat, aczkolwiek mój pierwszy rejestr tu zaginął wraz z pierwszym i ostatnim atakiem hakerskim na mnie. Do przeglądania urzywałęm konta znajomego, ten został założony przed sekundą.

10. Myśle że taktyki do poszczególnych sytuacji-potworów-huntów mam opanowane do perfekcji , [mapy w troszke późniejrzym czasie gdyż zakładam aktualnie nową postać więc zanim wejdzie na 100+ poziem doświadczenia minie pare miesięcy].

11. Ostatnie pytanie jest dość trudne, myśle że posiadam dosyć sporą wiedzę na temat tej gry i mógłbym wprowadzać stopniowo coraz nowe ciekawostki, gdzyż interesuje mnie odkrywanie zakamarków świata Tibii. Ogólnie mógłbym służyć jako dostawca wiedzy. Te pytanie nie powinno być skirowane do mnie lecz do ekipy Tibia.pl, pozdrawiam.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=167125

Kopiuj - wklej
btw. Tekst przez worda sobie puść. Zrobisz lepsze wrażenie. Bo te 'urzywam' może odstraszyć

Ostatnio edytowany przez Krukson - 28-02-2008 o 21:42.
Krukson jest offline