Zobacz pojedynczy post
stary 13-03-2008, 14:44   #5341
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

Proszę bardzo, pamiętasz swego czasu "Deer Hunty"?

Miały je postacie które rzekomo kupiły RL Imargama (czytaj Imargam powiedział na vent "Ej Sivina kupił mój RL nie bijcie go, nie ma paymentu tylko deer hunta mu zrobimy), czyli Sivin i Valle Phallica (jakoś tak się to pisze), polegało to na tym, że nie musiały płacić gildii paymentów, ale za to miały brać udział w "Deer Huncie". Padły te osoby, ale co się okazało? Że te chary wcale nie mają nowych ownerów, a tak naprawdę zapłaciły Imargamowi niższy payment. Przykładem masz Teddy Beara z Anni leżacego u niego w domku, jest to payment z Sivina.

Inny przykłąd, gildia (Vision) dawała zaporowe paymenty, a potem do tych osób pisał Imargam z niższą ofertą i te osoby płaciły Imargamowi, on się wypierał zawsze, ale jak byłem liderem Vision dosłownie 3 dni napisało do mnie w tej sprawie około 15 osób, a byłem dosłownie 3 dni liderem.

Tak, masz racje, pieniądze z paymentów które były w gildiowej, te które ukradł Imargam nigdy do gildiowej nie trafiły, a na Venta na początku pochodziły głównie ze składek, dopiero później z paymentów.

@Glaca
Dokładnie pamiętam te smsy, "Jestem w robocie z Neltharione, Grzechem ,ale jestem spocony, dobrze że robi przerwy Grzechu co chwile na fajke", albo "Ale jestem ujebany Grzechu kazał mi się umyć, bo nie wpuści mnie do samochodu, ale umyłem tylko ręce i jakoś wszedłem", a potem wypytywałeś mnie na pewien mój prywatny temat.
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...

Ostatnio edytowany przez Grimp - 13-03-2008 o 14:47.
Grimp jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.