Zobacz pojedynczy post
stary 16-03-2008, 16:05   #31
Juhhhhy
Użytkownik Forum
 
Juhhhhy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Lokacja: Dziupla

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dashers
Świat: Olympa/Saphira
Poziom: 265
Skille: 115/85
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DCTeamDestiny Pokaż post
Tak, przeszukałem wcześniej założone tematy ale nie usatysfakcjonowały moich rządzy wiedzy.

Kilka krótkich pytań:
1. Czy jest tylko dla PACC? Czytając informacje o nim dopatrzyłem się dwóch rozbierznych informacji. Jednakże nie zauważyłem żadnej bramki PACC lub czegoś w tym stylu.
2. Czy jedynym zagrożeniem są wieżyczki z ankrahmun? Nie mogłem dorwać filmiku z tym momentem questu więc zapytam czy po usunięciu ścian trzeba wejść w ten Warp zaraz obok nas?
3. Na screenach zauważyłem że kilka osób w pokoikach ozdobnych się leczy exurą, czy oznacza to że demce i mimic atakują?

Uprzejmie proszę o odpowiedzi, któtkie, ładne i przejrzyste
1. Ciekawe zagadnienie zostalo poruszone mysle ze mozna wykonac go bez pacc.
2. Tak tylko one moga Cie zabic. Bija dosc mocno wiec jak najszybciej przestaw dzwignie i uciekaj.
3. Nie te demony i mimic to iluzja nie atakuja.

Outfit mozna kupic od innego gracza i zrobic go sobie. Na 1 addon potrzeba 500 demonic essence i dodatkowo trzeba kupic scroll od innego gracza ktory ukonczyl ten quest oddajac lacznie 3000Essence. Na 2 addon wymagane jest 1000 demonic essence i takze owy scroll o ktorym napisalem wyzej. Czyli razem 1500 i mozesz zrobic caly wyglad. Po oddaniu 1500 Essence dostajesz Nightmare Shielda lub Necromancer Shielda.
__________________

Ostatnio edytowany przez Juhhhhy - 16-03-2008 o 16:09.
Juhhhhy jest offline   Odpowiedz z Cytatem