Zobacz pojedynczy post
stary 25-12-2003, 23:25   #4
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 44

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Nie ma czegoś takiego, jak "Light Rune" jest czar "light"
W nazwie czaru jest zawsze dopisane "rune", jeśli to runiczny, np. na 8 poziomie druid (i nie tylko) moze kupić czar "Ultimate Healing" a na 11 "Ultimate Healing Rune"
Podpowiem ci, że jeśli znasz magiczna formułę, to odrazu widać, czy czar jest runiczny, czy nie, bo inkantacje wszystkich czarów runicznych zaczynają się od AD*, np "adura vita", "adori gran" itp.

Trolle są także w okolicy venore, a konkretnie swamp trolle są na południe od veno. Trochę ludzi chodzi też na trolle w okolice mostu krasnoludów, na północny zachód od venore.

W każdym mieście tylko jeden NPC sprzedaje czary (wyjątek to Edron, ale tam to wogóle inaczej troszke jest)

Dragon hama sam nie widziałem jeszcze, ale podobno jest jadalny i daje baaaardzo dużo.

Co do oprowadzenia, to zależy, na jakim serwerze grasz.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem