Zobacz pojedynczy post
stary 08-04-2008, 15:27   #712
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eti Pokaż post
patrząc na terroryzowanych graczy na arcani dzisiaj okolo 23 postanowilismy sie przyczaic na pk team interegrum i wpadlismy po chlopakow na ank dragi i wysiekalismy all.

Bardzo chyba sie zdenerwowalo z teog co mi wiadomo po ich reakcjach na ich vencie bo przpadly im looty ktore uzbierali z ludzi i niebedzie na blessy

w niedlugim czasie zrobie luste dla ludzi ktorzy beda chcieli scigac ich noob charki aby niedac im odrobic lvlow na noobkach wraz z opisami jaki noobek to jakis main char interegrum

Pozdrawiam all graczy i niedajcie sie zastraszyc huntem albo czyms innym wojna idzie ku końcowi i oni ja przegrywaja i przegraja wiec nikt was ani huncic ani protowac od niech juz niebedzie ....
Typu Clapek ktory od 00 do 5 wnocy czekal w thais depo i straszyl all ludzi huntem jak nie zaplaca mu 10k albo i bohow zaleznie od lvlu
zal mi chlopaka bo to pokazuje juz niemoc zrobienia niczego istotnego na servie ...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayter Pokaż post
A co powiesz o swoim pk team'ie na thais boat i klepaniu random 30+ co przebiegli?Juz nie wspomne o tym jak wyleciales do Sir Skroja z pay boh i tym ze hunted jest lol,chyba za stanie pod dp,nie wiedzialem jeszcze ze to karalne.A od Clapka czekam od niego jeszcze na k arm,3 bp manskow,bp runek uzytkowych,bo jezeli nie odda tego co jego ziomki lootly na moim znajomym to bedzie tu widnial name jego drugiego chara ktorym sobie smiga po dragach.W sumie niepotrzebnie sie cisniecie o PA bo jedni i drudzy robia wiec mowienie ze ktos PA jest smieszne,bo zarowno jedni jak i drudzy sie bawia w te klocki.No a ja ciesze sie huntem od Marylin~ za to ze jej noob padl za ubicie mojego rl brata.
Styka,ogolne przeslanie nie piszcie na jednych ze pa kiedy u was tez sa.Zreszta nadchodza ciekawe czasy dla Arcanii,bo jesli wygra LR to nie sadze by w takim skladzie dlugo sie trzymali i bedzie duzo konfliktow wewnetrznych.Zas jesli int~ wygra to hmm...nie wiem od dluzszego czaso nie bralem pod uwage tego szczerze mowiac.
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik
Rycerski Cinek jest offline