Zobacz pojedynczy post
stary 10-04-2008, 20:21   #763
Colmar
U¿ytkownik Forum
 
Data do³±czenia: 26 11 2007
Lokacja: Bia³ystok
Wiek: 36

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domy¶lny

z tego co pamietam to chyba wlasnie ZOMO ubi³o wiekszy lvl niz ORMO no ale jak ktos juz wczesniej napisal my bylismy narazeni na kontry które by³y nie raz np. akcja z Sawczyk Zabijaka w venore kiedy to na nasze 15 lvle wylecia³o kilkanascie osob z DPFT np. ja moim 20 sorkiem zosta³em sfragowany przez Aate Arhari no i mozna wymieniac wiecej Alunir itp itd tez byli a Zomo o takie kontry bac sie nie musia³o bo wiadomo kto zaaatakuje ZOMO ten HUNTEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDD

poczekajcie jeszcze troche a wszystkich rozpierdolim !
Colmar jest offline