z tego co pamietam to chyba wlasnie ZOMO ubi³o wiekszy lvl niz ORMO no ale jak ktos juz wczesniej napisal my bylismy narazeni na kontry które by³y nie raz np. akcja z Sawczyk Zabijaka w venore kiedy to na nasze 15 lvle wylecia³o kilkanascie osob z DPFT np. ja moim 20 sorkiem zosta³em sfragowany przez Aate Arhari

no i mozna wymieniac wiecej Alunir itp itd tez byli a Zomo o takie kontry bac sie nie musia³o bo wiadomo kto zaaatakuje ZOMO ten HUNTEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDD
poczekajcie jeszcze troche a wszystkich rozpierdolim !
