A ja mam pytanie takie:
Ile to kosztuje, na ile czasu i jak się dokupuje?
Jeśli wychodzi drożej jak 90gr za dzień to ja wole klasyczne metody. Jeszcze 30zł i mam pacc ;] Tylko skille do 80 wbije i poczekam do polowy sierpnia, żeby wakacji nie marnować
