Zobacz pojedynczy post
stary 23-04-2008, 15:05   #3564
Delarev
Użytkownik Forum
 
Delarev's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 392
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 150
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skunabaki<3 Pokaż post
Ja wiem ze ty porobiles littla nie jestem taki glupi a z adamem coldem mialo byc tak odrazu ze go rokne ale namowila mnie jednak osoba zeby zrobil banshee no coz nie udalo sie jedno ale drugie znouwz tak i jak tam 80zl przyszlo ? ;>

A co do pacc to jest moja sprawa na co pieniadze wydaje . Ostatnio powodzi mi sie z rl kasa to ja wydaje
Nie obchodzi mnie ten char, nie hacknalem Ci Littla bo sie hackami brzydze a to co Ty sobie myslisz w tej Twojej pustej bani mam w dupie. Ojebujesz ludzi na pacc i tyle. Jestes zwyklym pionkiem koles.

Artur Kurczyk itp, itd
<tu był adres>
III klasa gimnazjum prawda? Nie tylko mi sie nie spodobalo ojebywanie na pacce.

@down
Ze co? Nic nie napisalem oprocz tego ze nie lubie zlodzieji, tych chyba nikt nie lubi o ile sam nim jest. A to ze mysle o nim jak o zlodzieju to chyba wolnosc slowa tak?

Ostatnio edytowany przez Delarev - 23-04-2008 o 15:15.
Delarev jest offline