@Up: Ale twoja rodzina nie wybierała Ciebie świadomie. Nie wiedzieli jaki będziesz, nie wiedzieli, że będziesz niewychowany, niekulturalny, arogancki, bezmyślny, nienawistny, naiwny. A naród Polski wiedział kogo wybiera. "Smutne."
Najfajnieszje w tym wszystkim jest to, że on to zrobił, śmiejąc się jakby z tego, jak ludzie zareagowali na wcześniejszą tego typu sprawę, mianowicie wbijania flagi w kupkę. A oni [ludzie] znowu tak samo reagują, jakby nie nauczyli się niczego i nie wiedzieli, że teraz to już było jakby bez żadnej wagi.
I jeszcze jedna sprawa, ciekaw jestem, czy jak był hymn Polski/szkoły na apelu to stałeś zawsze na baczność, wyprostowany z klatką dumnie wypiętą do przodu. Tak? To Cię podziwiam. Nie? Więc nie rób z siebie takiego patrioty, bo patriotyzm jak miłość.
"Słowem świadczyć miłość, to nie miłość."
Sofokles (Antygona)
Teraz zamiast miłość podłóż patriotyzm.
P.S. Jeśli wbijanie flagi w słusznej sprawie jest be, to robienie błędów ortograficznych, a raczej nie uczenie się pisać poprawnie też jest be, i nie jesteś Polakiem w ogóle!
