Imię/nazwisko/przydomek: Alphadron Uthrel des Thares.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Najemny złodziej.
Atuty: Skradanie się, kradzież kieszonkowa.
Zdolności magiczne: Dzięki pewnemu artefaktowi potrafi zniwelować działanie zaklęć wykrywających. Własnych brak.
Outfit: Poszedł na PW.
Charakter: Mrukliwy i zwykle małomówny, choć jak otworzy gębę to potafi gadać godzinami. Strasznie upierdliwy pod względem nałogów, ogólnie mało przyjemny. Są dobre cechy, ale niewiele ich.
Historia: Żył na ulicy od dzieciństwa. Rodziców ma, lecz ich nienawidzi. Od małego był zmuszony kraść, by przeżyć. Zwykle był zdany na siebie, jedynie z rzadka ktoś zdecydował się mu pomóc. Mimo, iż jest typem samotnika, wie, że w uczuciach drzemie siła, więc czasem próbuje wyzwolić je w kimś, samemu tylko udając.
Wyznanie: Ateista. Jak mawia - "Bogowie nigdy mi nie pomogli, więc mam ich gdzieś." (Jeśli MUSZĘ coś wyznawać - Stary Panteon. Jak mawia - "Ludzie bogami być nie mogą, bo to ludzie.")
@down
A widzisz? Nawet Brutus zdradził.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 26-04-2008 o 11:10.
|