Cytuj:
	
	
		| 
					Oryginalnie napisane przez Hyuu  1. Imię: Hyuu 
 Gdy podrósł dowiedział się że jego ojciec był znanym rycerzem który służył dla króla więc poszedł w jego ślady. W wieku 12 lat został giermkiem i służył swemu stryjowi 11 lat. W wieku 23 lat ślubował wierność dla króla i narodu i został rycerzem. Za jego wysokie wykształcenie i uczestniczenie w wielu wojnach i turniejach i za zasługi u króla dostał miano Szlachcica. Jego motto to: BÓG, HONOR, OJCZYZNA - Broni swojej religii. Nigdy nie skrzywdzi słabszych. Zawsze służy królowi.
 
 6. Charakter: Rozsądny, odważny, honorowy. jego motto: BÓG, HONOR, OJCZYZNA - od dzieciństwa nie złamał tej zasady.
 
 
 8. Cechy szczególne: Bardzo inteligentny, dogada się z każdym i wytłumaczy problem. Na ramieniu ma wyryte ostrzem litery: BHO (Bóg Honor Ojczyzna)
 | 
	
 Hyuu opisujesz swojego bohatera jako 'dobrodusznego rycerza sluzacemu krolowi, ktory postawiony przed wyborem osieroconego dziecka lub mieszka zlota wybralby dzieciaka, a teraz wchodzac do baru bez skrupułow zabijasz barmana w celu zarobku.
@down
taka postac jak hyuu nie powinna skrzywdzic muchy bez dokaznego powodu