Temat
:
Weso³ych ¦wi±t i Szczê¶liwego Nowego Roku.
Zobacz pojedynczy post
24-12-2004, 23:10
#
58
Master Dawidoos
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 04 09 2004
Posty: 40
Stan: Niegraj±cy
Profesja: Elite Knight
¦wiat: Hiberna
Poziom mag.: 6
Wszystkiego Naj...
Ja te¿ do³±czam sie do ¿yczeñ. No i czego tu jeszcze ¿yczyæ... Mo¿e nowych pomys³ów na rozwój strony... Ale narazie jest i tak super.... Wszystkiego NAJLEPSZEGO!!!
Master Dawidoos
Zobacz profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ do Master Dawidoos
Znajd¼ posty u¿ytkownika Master Dawidoos