Temat
:
Kultura Japońska
Zobacz pojedynczy post
25-05-2008, 20:18
#
16
Walekifa
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 34
Posty: 1,743
Jeżeli to ma po prostu stać u ciebie w domu jako ozdoba to czemu nie. Natomiast prawdziwej katany do walki chyba jako zwykły człowiek nie dostaniesz : D nawet za grubą kasę.No chyba,że ten świat spadł na psy.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; )
OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.
http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126
Jesteś fanem
Diablo 2
,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Walekifa
Znajdź posty użytkownika Walekifa