Nasza fejkowa gąsieniczka - założyłem ją, by uczcić to, że zjednoczyliśmy się razem by stworzyć "Fake'erów".
Regulamin:
1. Każdy może doczepić 1 obrazek co 3 posty.
2. Każdy post, który nie będzie zawierał obrazka zostanie skasowany.
3. W każdym poście można umieścić tylko 1 obrazek.
4. Zamieszczamy jedynie w formacie .PNG.
5. Po każdym obrazku załączamy w hide ([ hide][ /hide]) materiały których użyliśmy do stworzenia tego fake, by następna osoba nie miała problemu z tworzeniem otoczenia. Przykład:
Cytuj:
Cześć! Doczepiam się!
A oto materiały jakich użyłem:
|
6. Fake może potoczyć się jak chcecie - bohater może stać się Super Hiro, fake może przemienić się w fake humorystyczny, innymi słowy wszystko. Nie miejcie więc pretensji, jeśli coś pójdzie nie po waszej myśli.
7. Obrazki nie mogą być większe niż 400x400.
Ja nie zaczynam - dam wam tą uciechę. Kto pierwszy ten lepszy, więc szybko coś wymyślcie i zaczynajcie. Powodzenia!