Temat
:
[BEZ KLIMATU] Sesja RPG D&D 3.0
Zobacz pojedynczy post
30-05-2008, 17:19
#
9
Arcan
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 08 2007
Posty: 1,138
Na ircu to sie nie piszę, nie mam czasu na coś takiego, pisałbym się jedynie na RPG forumowe.
Arcan
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arcan
Znajdź posty użytkownika Arcan