Qrwa ale mam teraz zryta morde... Ta maska zniszczy moja cere! >.>
Co do fakeu to part dziwny... Ale i tak fake fajny i nadal mi sie podoba. Jedno co m sie nie podoba to ta maska i niektore lokacje sa strasznie ubogie.
Btw.
Widze ze jednak przydal sie out ktory ci zrobilem (nowy Suhayl) ^^
|