Zobacz pojedynczy post
stary 31-05-2008, 17:05   #1898
Mukatan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Nie ma to jak byc liderowanym przez goscia ktory zdania nie umie sklecic.
Kazio boss nebuli.
W sumie jedynym kryterium przyjmowania do vu jest poprawna odmiana slowa "hunted" w 564654 przypadkach.
Ja wole wesolego tane niz przybitego calowym gwoździem do deski mlodego silver chama.
EDIT: Z ostatniej chwili: Deerdek zalogowal i Frosty sie przestaly respic.
Ahahahaha, koleś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować na tym forum jesteś TY. Jesteś chyba największym frajerem jaki odwiedza to forum, i jeszcze masz czelność wyśmiewać się z innych. Weź kiedyś do ręki lusterko i spójrz na siebie, dopiero będziesz miał sie z czego na*******ać xD.
Piszesz pseudo'zabawne teksty i myślisz że wszyscy będą sie z nich śmiać, bo pisze je jakiś stary frajer po 40 0o.
BTW. Co do odmiany słowa hunted, to nie znam ich aż 564654, no ale jak pogram jeszcze ze 25 lat ( tak jak ty ) to będę je znał wszystkie ( tak jak ty )

A teraz koleś jak to przeczytasz, to wyłącz komputer, idź pooglądaj jakiś "kabaret dla starszych panów". Wiesz mi twój prostacki styl nie przeszkadza, ale miej na uwadze młode matki, które boją się o swoje pociechy ("...mamo mamo starszy pan się ze mnie śmieje...")

POZDRO

Ostatnio edytowany przez Mukatan - 31-05-2008 o 17:07.
Mukatan jest offline