Ja mam zwykle japonskie paleczki. Co do korzystania to czasami lubie sobie nimi ryz podziamac. Ogolnie nie mam problemow z trzymaniem ich (mam wprawe ^^).
@down
Jem specjalny ryz (nie ten do sushi). On nie rozwala sie tak jak te taniochy tylko jest taki lepki
