Temat
:
Kulinaria
Zobacz pojedynczy post
01-06-2008, 10:57
#
8
Tompior
Unlimited
Warn
Works
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 36
Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Bo w Japonii specjalnie daje sie takie kawalki, zeby nie trzeba bylo kroic -.-
Chyba za duzo sie naruto naogladales, co do tego ramenu. No chyba, ze codziennie jesz rosol na bazie wieprzowiny
__________________
Tompior
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tompior
Znajdź posty użytkownika Tompior