Temat: Kulinaria
Zobacz pojedynczy post
stary 01-06-2008, 10:57   #8
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 36

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Bo w Japonii specjalnie daje sie takie kawalki, zeby nie trzeba bylo kroic -.-
Chyba za duzo sie naruto naogladales, co do tego ramenu. No chyba, ze codziennie jesz rosol na bazie wieprzowiny
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem