Temat: Filmy
Zobacz pojedynczy post
stary 01-06-2008, 15:20   #1
Barosa7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 18

Posty: 584
Imię: ..../o/
Gildia: ..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Domyślny Filmy

Co sądzicie o filmach Japońskich / gdzie akcja odgrywa się w Japonii ??

Osobiście oglądałem Szybcy i Wściekli : Tokyo Drift, uwielbiam japońskie cacka!!
Barosa7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.