Temat
:
Filmy
Zobacz pojedynczy post
01-06-2008, 15:20
#
1
Barosa7
Zbanowany
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 18
Posty: 584
Imię:
..../o/
Gildia:
..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Filmy
Co sądzicie o filmach Japońskich / gdzie akcja odgrywa się w Japonii ??
Osobiście oglądałem Szybcy i Wściekli : Tokyo Drift, uwielbiam japońskie cacka!!
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Barosa7
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barosa7
Znajdź posty użytkownika Barosa7