ta zaraz żyletek nie będzie w kiosku..
@top
jak nie będziemy grzeczni to ktoś rzuci zaklęcie na przyzwanie zboczonych harpi..
wyst. a temat?
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Ostatnio edytowany przez Rayza - 01-06-2008 o 17:54.
|