Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sezowaty
Aktualnie siedzę Sobie w szkole i słucham na youtube:
Slipknot - Vermilion pt.2
|
Jedyna piosenka Slipknota, którą lubię. Szacun.
@top: Zladko "Zlad!" Vladcik - Elektronik Supersonik.
"Inside tank of fuel is not fuel but love
Above us there is nothing above... but the stars above"