Temat: Eternia.
Zobacz pojedynczy post
stary 09-06-2008, 10:52   #571
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seagal Pokaż post
Zal.

Drogi Rodzynie wiem ze czujesz sie lepiej gdy po zgonie po open battle xxx czasu temu padles i nie logowales przez yyyy 1-2 miechy i teraz gdy raptem wygraliscie 2 openki jestes bardziej skory do rozmow ale spoko oko

RE: to ze wy mozecie wyskoczyc o normalnej godzinie o niczym nie swiadczy, wczoraj chcielismy open to zescie sie zesrali i nie chcieliscie wyjsc.Pozatym nie tylko openkami mozna wygrac wojne

Haha LOL wy tez mozecie wyskoczyc o normalnej porze tylko sie boicie wiec po co ta gadka? Dobrze wiesz ze o 20 byl by battle to byscie dostali^ a niechcecie o tej bo sie wlasnie boicie ze za duzo osob sie wysypie. Tak racja nie tylko openkami mozna wygrac wojne i co z tego ?^^ Sneaki wasze sa zabojcze i z regularnoscia raz na 2 tyg takaze jak ktos padnie to lvl odrobi z nadwyzka na nastepny dzien ^^ Szkoda ze Wilk nie odrobil zadnego z tych 13 czy ilus tam :s Wez nie gadaj o obsraniu sie bo ty wy siedzicie w pz calymi tygodniami wyjdziecie raz na ruski rok z pz i kozaczycie mowia co obsrani jestescie? xD Na moje to jets dopiero zal. Ja mam szacunek dla DL ale ty widze drugi Lorac jestes tzw forum fajter mode : ON
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem