Nigdzie nie widzę postu o tym anime ;>. Ogłądałem je dość dawno, ale wywarło na mnie niesamowite wrażenie.
Fate/Stay Night - o czym? hmm.. co ileś lat na świecie odbywa się turniej w którym nagrodą jest bodaj św. Graal. Do walki stają magowie wraz z przyzwanymi bohaterami z przeszłości.
|