Wolfstein
Gra ktos w ta gre?
Podawajcie nicki i serwery, na ktorych gracie.
Mozemy sie na jakims serwerze kiedys spotkac.
Kiedys gralem na nicku cKhUaBtAt, teraz glownie Qanam, a ostatnio AveCookies (nie na stale).
Gram na serwerach klanu BnB (glownie NoQuarter)
__________________
Ostatnio edytowany przez Kubon - 11-06-2008 o 17:08.
|