Zobacz pojedynczy post
stary 15-06-2008, 22:32   #52
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 32

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

- No cóż... Rozumiem. Jeśli o mnie chodzi, możesz być spokojny... Sam mam dość tej mojej "władzy". Chodzi o to że wszystko co robię jest mi jakby "z góry narzucone", no ale cóż... Trzeba żyć.
Do karczmy powrócił Mernion. Jeszcze wchodząc, zaczął mówić:
-Panie, lektyka gotowa.
-Tak więc żegnam wszystkich, którym mogłem tutaj towarzyszyć ... Może kiedyś, się jeszcze spotkamy... - odpowiedział Michał, po czym wyszedł z karczmy.
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem