Temat
:
[BEZ KLIMATU] Jakie gry typu RPG polecasz?
Zobacz pojedynczy post
18-06-2008, 22:29
#
5
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
Data dołączenia: 10 01 2008
Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Johnny, wyjaśnisz mi Neuroshimę? Dotychczas grałem tylko w planszówkę
. Żetony, kostki, te sprawy.
Dragon-Fly
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dragon-Fly
Znajdź posty użytkownika Dragon-Fly