Wiedzmin, Warhammer. Lubie też te mniej popularne co się na forum gra

jak ktoś zna jakiś fajny to pisać PW (najlepiej żeby nie było dość znane, max 15-20 osób) kiedyś grałem na Białym Mieście ale ten portal od 2-3 lat nie istnieje

potem grałem na
www.lotrpg.yoyo.pl/forum też spoko było super klimat itp ale forum upadło rok temu.