ja tam od niedawna interesuje sie hip hopem, zawsze fascynowały mnie cięższe rytmy [rock, punk, metal]. reggae też nie było mi obce, ale ogólnie to byłem "anty-hiphop i anty-techno" ;d. Kilka miesięcy temu kumpel puścił mi "powierzchnie tnące" PFK i tak sie zaczęło ;D paktofonika, kaliber44, fisz, o.s.t.r., WWO... od tego sie zaczyna xd
|