Hmm... koleżanka np będzie lody sprzedawać (7zł/h). Jeśli mieszkasz na wsi to w grę wchodzą truskawki, w mieście ulotki...
__________________
Cześć. .................................................. .................................................. ...................Dzięki. Cześć.
|