Eminem
Marshall Mathers, Eminem, Slim Shady. Któż go nie zna ? Słyszał o nim chyba każdy. Kontrowersyjny raper. Na pewno jeden z najlepszych. Jakie jest wasze zdanie o nim ?
Ja go uwielbiam. Ma od groma świetnych i poruszających utworów (Stan chociażby). Potrafi nagrywać trochę poważniejsze piosenki, ale umie też rozśmieszyć swoimi utworami. Rozśmieszyć, poruszyć, czasem skłonić do jakiejś refleksji, czasem czymś obrazi. Ma niesamowity talent do rymowania. Długo by można jeszcze wymieniać jego zalety, ale jaki to ma sens ? Wystarczy posłuchać jego nagrań. Od siebie polecam Rock Bottom, If I Had, Just Don't Give A Fuck, Kim...zresztą, wszystkie są świetne.
__________________
Ooh to be a Gooner.
|