Temat: Eminem
Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2008, 19:20   #1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny Eminem

Marshall Mathers, Eminem, Slim Shady. Któż go nie zna ? Słyszał o nim chyba każdy. Kontrowersyjny raper. Na pewno jeden z najlepszych. Jakie jest wasze zdanie o nim ?

Ja go uwielbiam. Ma od groma świetnych i poruszających utworów (Stan chociażby). Potrafi nagrywać trochę poważniejsze piosenki, ale umie też rozśmieszyć swoimi utworami. Rozśmieszyć, poruszyć, czasem skłonić do jakiejś refleksji, czasem czymś obrazi. Ma niesamowity talent do rymowania. Długo by można jeszcze wymieniać jego zalety, ale jaki to ma sens ? Wystarczy posłuchać jego nagrań. Od siebie polecam Rock Bottom, If I Had, Just Don't Give A Fuck, Kim...zresztą, wszystkie są świetne.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.