Fate / Stay Night - im dluzej mija czasu od obejrzenia tym bardziej mi sie podoba... Opowiada o turnieju magow, odbywajacym sie raz na 10 lat, korzystajacych z pomocy bohaterow z przeszlosci.
Death Note - no tu bylo tyle recenzji, ze mowic nie trzeba.
Elfen Lied - tez bardzo ciekawy tytul, raczej dla osob dojrzalych, warto obejrzec.
A pod wzgledem graficznym, Byousoku 5 cm.
__________________
時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?
|