Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2008, 23:14   #21
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 34

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Fate / Stay Night - im dluzej mija czasu od obejrzenia tym bardziej mi sie podoba... Opowiada o turnieju magow, odbywajacym sie raz na 10 lat, korzystajacych z pomocy bohaterow z przeszlosci.
Death Note - no tu bylo tyle recenzji, ze mowic nie trzeba.
Elfen Lied - tez bardzo ciekawy tytul, raczej dla osob dojrzalych, warto obejrzec.

A pod wzgledem graficznym, Byousoku 5 cm.
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.