Temat: Wolfstein
Zobacz pojedynczy post
stary 22-06-2008, 10:18   #2
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Kiedyś dużo grałem na serverach z save expem i jaymodem (;*). Pamiętam jak z kumplem przechodziliśmy fueldumpa w 3 minuty ;d trickjump ftw! Potem po banie w 6 minut bez trickjumpa (przebieranie się za niemca i otwieranie drzwi xd). Teraz już mnie za bardzo ta gra nie przyciąga.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem