Kiedyś dużo grałem na serverach z save expem i jaymodem (;*). Pamiętam jak z kumplem przechodziliśmy fueldumpa w 3 minuty ;d trickjump ftw! Potem po banie w 6 minut bez trickjumpa (przebieranie się za niemca i otwieranie drzwi xd). Teraz już mnie za bardzo ta gra nie przyciąga.
__________________
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
|
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
|
|