Temat
:
We, nie słucham go, bo on się sprzedał!
Zobacz pojedynczy post
23-06-2008, 01:06
#
5
Johnny121
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 12 2007
Wiek: 33
Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Jeżeli chodzi o sprzedawanie się, to najczęściej wtedy zaciera się granica pomiędzy graniem pod publiczność (dziwki, złoto, kasyna!), a graniem dla własnej przyjemności.
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.
Johnny121
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Johnny121
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Johnny121