Zobacz pojedynczy post
stary 23-06-2008, 18:28   #4
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Domyślny

Siedze na moim nazbyt wygodnym drzewie i czekam na rozwój sytuacji. Konkretniej mówią czekam aż oni sami sie wybijąc żeby zabić niedobitków. Gdybyśmy powstrzymali jeźdźców i przyłączyli się do karety nie uzyskalibyśmy nic sensownego.

Ostatnio edytowany przez Voon - 23-06-2008 o 18:35.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem