Może chodzi mu o trylogię husycką (Narrenturm, Boży bojownicy, Lux perpetua).
@edit
Pomyłka. Nie doczytałem, że ma to być trylogia o wiedźminie.
__________________
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
|
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
|
Ostatnio edytowany przez Davido16 - 24-06-2008 o 07:17.
|