Temat: Sapkowski
Zobacz pojedynczy post
stary 24-06-2008, 20:41   #9
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
O.o. Sapkowski. Wzór polskiej fantastyki. Fantastyczny Sienkiewicz . Choć przyznaje, że kiedyś, dawno... Kiedy usłyszałem, że jakaś jest jakaś polska fantastyka... Jakieś wiedźminy... Szczerze to na początku myślałem, że Wiedźmin był pisany wierszem! Jednak przezwyciężyłem się i poszedłem do Empiku i kupiłem pudło Sapka z Cyklem Wiedźmińskim, a tu co? Czytałem od 21. do 3-4 nad ranem!
W skrócie to oceniam 10-/10. Z powodu zakończenia. Przecież to był prawie Sad End, nie? A ja ich nie cierpie.
Sienkiewicza nigdy nie lubiłam, za to jego... Aż za bardzo lubię ; ). Lecz mimo wszystko wolę chyba Wiedźmina od trylogii husyckiej. Ciekawe, czy w najbliższej przyszłości pojawi się jakiś nowy jego utwór...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Z Ostatnim Życzeniem i Mieczem Przeznaczenia siedem.
Ja i moja zdolność do pamiętania tytułów... Eh ; (.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem