Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari
O.o. Sapkowski. Wzór polskiej fantastyki. Fantastyczny Sienkiewicz  . Choć przyznaje, że kiedyś, dawno... Kiedy usłyszałem, że jakaś jest jakaś polska fantastyka... Jakieś wiedźminy... Szczerze to na początku myślałem, że Wiedźmin był pisany wierszem! Jednak przezwyciężyłem się i poszedłem do Empiku i kupiłem pudło Sapka z Cyklem Wiedźmińskim, a tu co? Czytałem od 21. do 3-4 nad ranem!
W skrócie to oceniam 10-/10. Z powodu zakończenia. Przecież to był prawie Sad End, nie? A ja ich nie cierpie.
|
Sienkiewicza nigdy nie lubiłam, za to jego... Aż za bardzo lubię ; ). Lecz mimo wszystko wolę chyba Wiedźmina od trylogii husyckiej. Ciekawe, czy w najbliższej przyszłości pojawi się jakiś nowy jego utwór...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari
Z Ostatnim Życzeniem i Mieczem Przeznaczenia siedem.
|
Ja i moja zdolność do pamiętania tytułów... Eh ; (.