Przez długi czas HP znałem jedynie z filmów - dwie pierwsze części miałem okazję obejrzeć podczas szkolnego wyjścia do kina.
W końcu dorwałem tom zatytułowany "Harry Potter i Zakon Feniksa". Nie wiem czy to kwestia tego, iż zacząłem czytać w środku, nie zapoznawszy się uprzednio z poprzednimi, ale najzwyczajniej w świecie wymiękłem w połowie. Jakieś to takie smętne było...
Póki co nie planuję ponownej próby zapoznania się z serią.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~
Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
|