Przeczytałem wszystkie tomy i... Jakoś po dokładnym przeczytaniu wszystkich tomów po kilka razy dostrzegłem jakieś braki w serii. M.in. brak humoru. A raczej jego leciwość. Tłumaczenie p. Polkowskiego nie przypadło mi do gustu. Fabuła w książkach miała parę braków i nie była dopracowana. Szczerze to wolę książki z serii Dragon Lance, oraz autorstwa R.A. Salvatore'a.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

|