Temat: Harry Potter
Zobacz pojedynczy post
stary 24-06-2008, 21:27   #9
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Przeczytałem wszystkie tomy i... Jakoś po dokładnym przeczytaniu wszystkich tomów po kilka razy dostrzegłem jakieś braki w serii. M.in. brak humoru. A raczej jego leciwość. Tłumaczenie p. Polkowskiego nie przypadło mi do gustu. Fabuła w książkach miała parę braków i nie była dopracowana. Szczerze to wolę książki z serii Dragon Lance, oraz autorstwa R.A. Salvatore'a.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem