Temat
:
Inne Gry
Zobacz pojedynczy post
25-06-2008, 15:40
#
8
CzubiX
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 08 08 2006
Wiek: 34
Posty: 342
Świat: Burning Legion
Ja kiedyś wziąłem ze starego cda (z 2001 roku?
) Quaka II, to później pocinaliśmy w niego na informatykach =D
__________________
HEHE JO
CzubiX
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do CzubiX
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika CzubiX