Temat: Sapkowski
Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2008, 17:40   #13
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Na pohybel sk****synom!

Nie czytałem w zasadzie nic, ale opowiadanie o Dopplerze (CDA) i fragment o smoku (któryś z testów gimnazjalnych zamieszczonych w gazetach) sprawiły, że chcę dorwać jakąś z książek ASA. Która waszym zdaniem najlepsza na początek (chyba, że są po kolei)?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem