Zastanawia mnie jedno - gdybym powiedział wam, że te obrazy przynoszą właścicielom szczęście, że dzięki nim 24 letnia dziewczyna wygrała w totka i zdobyła pieniądze na operację, która uratowała jej życie - czy nadal balibyście się tych malunków ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 29-06-2008 o 20:01.
|