Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2008, 21:35   #11
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007

Posty: 1,239
Domyślny

Tede program w TVN Turbo ma akurat fajny, ale zachowanie fiftiego wychodzi poza wszystkie normy, jest roznica miedzy tym co robi Tede, a miedzy tym co robi 50cent.
Jesli zarabia na czyms, co jest dobre (np. dobry program w tv), nie mam nic przeciwko, jesli ma swoja kolekcje ubran - przebole, ubrania w wiekszosci sa fajne, ale jesli ktos ma swoja kolekcje prezerwatyw, widac ze nie ma na czym zarobic i chce zrobic wokol siebie szum, na takie zachowanie oceniam centa.
__________________
last.fm ; d
NOTKA?

Ostatnio edytowany przez Emcess - 29-06-2008 o 21:38.
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem