Czy to dziwne? Przeczytałem teraz ten fragment o wygranej w totolotku i mogę już bez najmniejszego zdziwienia oglądać te obrazy. Jednak coś ze mną nie tak. =]
@down
Mogę siedzieć max do 23 ;S
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
|
Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 08-07-2008 o 22:32.
|