Zobacz pojedynczy post
stary 01-07-2008, 20:50   #12
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Wlasnie koncze Potworny Regminet. Nie jest to jedna z lepszych jego ksiazek.. Ale ujdzie. Troche za duzo lania wody i madrej gadki. Probuje byc drugim Danem Brownem.?: P

W tych nowych ksiazkach irytuje mnie brak slonikow i wyraznie wydzielonych akapitow. A wlasciwie.. Nie wiem jak to nazwac. Przeskoku z jednego miejsca w drugie, o tak.!; ) No i Smierc nie ma tej samej super pogrubionej czcionki ((

Btw, takze najbardziej lubie te o strazy i Rincewindzie ^^

Srry za brak polskich znakow i byc moze bledy ale jestem we Wloszech, jest goraco, nie mam czasu i maja dziwna klawiature ._.

Pzdr dla moli: d

PS.

Czytal ktos moze jakies inne ksiazki Moore'a.? Jak tak, to jaka polecacie. I ogolnie jakich polecacie pisarzy humorystycznych.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem