Temat: Ufo!!!
Zobacz pojedynczy post
stary 02-07-2008, 14:25   #8
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

Światło Jowisza odbite od gazów bagiennych, na 100%.
Na księżycu mają chyba jakiś nadajnik laserowy czy coś takiego, sterowany z Ziemii.

Btw: Mógłby ktoś założyć temat o zderzaczu hadronów? W sierpniu go odpalają ^^

@down

Ewolucja ci rąk nie wykształciła?
Poszukaj sobie. Ja jestem zbyt "zajęty" i mam za małą wiedzę na ten temat żeby pisać o tym na forum.
__________________




Ostatnio edytowany przez Liado - 02-07-2008 o 15:14. Powód: hakóna mabata
Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem