Światło Jowisza odbite od gazów bagiennych, na 100%.
Na księżycu mają chyba jakiś nadajnik laserowy czy coś takiego, sterowany z Ziemii.
Btw: Mógłby ktoś założyć temat o zderzaczu hadronów? W sierpniu go odpalają ^^
@down
Ewolucja ci rąk nie wykształciła?
Poszukaj sobie. Ja jestem zbyt "zajęty" i mam za małą wiedzę na ten temat żeby pisać o tym na forum.
Ostatnio edytowany przez Liado - 02-07-2008 o 15:14.
Powód: hakóna mabata
|