Jestem prz... za, jasne, że za.
Tylko nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - taki RPG, czyli, że normalna mechanika i ogólnie da się w to grać z kumplami jak w RPG, tyle, że na forum, z masą graczy i ogólnie mmoRPG? Mogłoby być fajne, ale trudne do zrealizowania.
Jeśli o to chodzi, to tak jak powiedział Liado trza by zrobić system, a potem pomyśleć nad tym forumowym czymś.
Jak o to chodzi, to mogę zaraz opisać wam mechanikę (jej pomysł), jeśli ktoś zatwierdzi. Pamiętajcie tylko, że to jest low - heroic, no/very low - magic, dark fantasy, tak więc trzeba się będzie liczyć z np. małym bestiariuszem, etc...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
|
|