Byłbym jednak z IRCiem. Na forum trzeba by za dużo postów czytać.
Można by organizować np. cotygodniowe sesje dla wszystkich graczy naraz.
Pierwsze sesje polegałyby np. na zakładaniu Gildii, sklepu, czegokolwiek.
Trzeba skombinować pozwolenie, towary, pracowników itp. Później gildie wydawałyby i wykonywały różne questy. Np. jednego dnia sklep którejś grupki napadają bandyci. Gildia wysyła swoich graczy żeby pomóc w obronie. Wtedy akcja przenosi się do innego pokoju gdzie te dwie drużyny grają razem.
Mamy ładną interakcję i dużo czasu na zrobienie sesji.
pokój=kanał
Jakby co mam jeden z botami.
|