Temat
:
[Bez klimatu] Pomysł na setting
Zobacz pojedynczy post
03-07-2008, 10:27
#
33
Voon
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 26 07 2006
Posty: 1,303
A co by było gdyby dorzucić do tego nowe klasy, bardziej odpowiadające miejskim wymaganią?
Btw pomysł dobry, bardzo dobry.
Voon
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Voon
Znajdź posty użytkownika Voon